Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til bunntekst

Lag og organisasjonar

Har du ynskje om endringar? Ta kontakt med kontaktperson.

  
Barn og unge
Tysdagsklubben, Fredheim(1. - 4- klasse) Rolf Inge Johansen fredheim@kviteseid.net
906 88 731
Etter skuletid, Fredheim(5. - 7. klasse) Rolf Inge Johansen fredheim@kviteseid.net
906 88 731
Fredagsklubben(Ungdom) Ingunn M. Draugedal Birkeland idbirkeland@gmail.com
905 58 008
Fredheim Kviteseid pinsemenighet Arild H. Bentsen arild.bentsen@kviteseid.kommune.no 
906 56 022 
Kviteseid Internett café/ungdomsklubb Andreas Stykket  astykket@yahoo.no
481 15 112
Kvitsund kristelege vgs-lagsteam
Kvitsund gymnas
admin@kvitsund.vgs.no
35 06 87 00
Laget på Kviteseid Ungdomsskule (NKSS) Astrid Tveten mas.tveten@gmail.com
994 65 204
Kvitsund kristlege vgs-lagsteam Reidun Nødland reinoed@online.no
41 33 67 91
Måltrosten 4H Sigrid Kleivi Berge sigridkleivi@live.com
976 04 902
Tiuren 4H Kristin Wrålsen Evja hwe1977@hotmail.no
908 55 788
Vrådal Yngres Astrid Breivik ka_sa58@hotmail.com
922 99 314
 Barneklubben Jeanett Heistad barneklubben@gmail.com
400 84 738
   
Velforeningar
Brunkeberg vel
Anne Ragnhild Kvålseth Midtbøen
anneragnhild@live.no
410 35 088
Fjågesund vel Sverre Øigarden sverre.oigarden@gmail.com
988 79 894
Høgvoll vel Torbjørn Skjæveland 415 91 448
Lauvstad og omegn vel
 
Roarfeltet vel Toralf Møller Hansen toralfmh@gmail.com
934 91 746
Trivselslaget Morgedal vel Kåre Nordskog greteogkaare@telefiber.no
970 58 407
Utsiktsvegen vel Magnar Eikland meiklan@online.no
414 46 151
Sorgenfri vel Aina Mari Kleiv ainamari@live.no
975 12 979
Vestsida vel    
Vrådal vel Toralf Møller-Hansen toralfmh@gmail.com
934 91 746
Vråliosen vel  Valborg Bergland 901 32 174
     
Grendelag
Dalane grendelag Bjørg Dalen bjorg.dalen@gmail.com
975 65 363
Dølehalli SA Bjørn Haugerud post@dolehalli.no
913 86 000
Fjågesund grendelag Trond Fjågesund fjaages@online.no
970 98 894
Kilen grendelag Svein Holberg svholber@online.no
35 05 65 87
Lundevall grendelag Hildegunn Rui hma-rui@online.no
959 48 609
Ordal grendelag

Tveitgrend grendelag Svein Tore Brekka stbrekka@hotmail.com
901 78 896
Vrådal grendehus LL Anne Karine Skipar anne.skipar@gmail.com
916 20 828
Vråliosen grendehus LL Per Wraa per.wraa@rlink.no
476 07 979
Åsgrend grendelag Svein Heggtveit
aasgrend@gmail.com
915 49 220
     
Idrett- og friluftsliv
Brunkeberg og Morgedal Skyttarlag Anders Råmunddal a-raamun@frisurf.no/brunkeberg-morgedal@skyttarlag.no
907 81 652
Fjågesund IL Kjersti Kvålseth fjaagesund.idrettslag@gmail.com
911 28 297
Kvitsund FK Kvitesund Gymnas admin@kvitsund.vgs.no
35 06 87 00
Kviteseid hestelag Linda Staaland post@mtmanlegg.no
977 98 357
Kviteseid Idrettsråd
Karin Kvålseth
karin.kvaalseth@sweco.no
469 08 764
Kviteseid IL Per Arne Diskerud per.arne.diskerud@if.no
915 40 226
    Fotballgruppe Kristi Marie Tveit krim-tv@online.no
909 85 054
    Spinninggruppe Bjørn Håvard Olsen nrojb@live.no
480 27 546
    Pilates Aud Eli Undheim aud.eli.undheim@domstol.no
402 15 248
    Skigruppe Atle Andersen atle@telefiber.no
911 83 743
    Trim og friidrett Kåre Hafskjold karehaf3@gmail.com
35 05 34 40
Kviteseid Jeger- og Fiskerforening Tor Ivar Berge berge.tor.ivar@gmail.com
959 82 461
Kviteseid Løypelag(støttegruppa) Elisabeth Riis elisabeth.riis@kviteseid.kommune.no
909 20 315
Kviteseid Skyttarlag Steinar Smeland steinsme@gmail.com
915 76 875
Kviteseid miniatyrlag Hans Einar Ståland hes@nc-spectrum.no
975 69 846
Morgedal IL Terje Nilsen Haugen terje.haugen@telefiber.no
454 07 995
Kviteseid turlag Jon Ingebretsen

jo-i@online.no
481 01 435
Jeet kune do Håkon Didriksen haakondidriksen@gmail.com
920 82 788
Vrådal skyttarlag Gunnar Gulliksen vraadal@skytterlag.no
975 01 811
Vrådal sportsfiskarlag Birger Skipar birger.skipar@kviteseid.kommune.no
412 34 343
Vrådal IL Jan Rune Grave
jrgrave@gmail.com
909 90 306
 Vrådal Golfklubb Svein Tønnessen svein.tonnessen@outlook.com
924 57 936
     
Musikk og kor
Kviteseid barnegospel Åsbjørg Hægeland ahageland@kvitsund.vgs.no
971 77 684
Kviteseid hornmusikk Wenche Sørkås soerkaa@online.no
970 25 458
Kviteseid kyrkjekor Jørgen Moen jorgen.m@rekneskapskontoret.no
992 92 419
Unge røyster Elise Foldøy elise_raunehaug@yahoo.no
990 43 567
Ågapet Tore Skaug post@agapet.no
900 98 021
Fredheimkoret Rolf Inge Johansen fredheim@kviteseid.net
906 88 731
Kviteseid soul children Olav Holm olav.holm@hotmail.com
934 01 156
     
Andre lag
Kviteseid og Seljord swingklubb Laila Skindalen lailaskindalen@hotmail.com
928 25 330
Kviteseid bridgeklubb Nils Ettestad n.ettestad@hotmail.no
481 96 800
Kviteseid bygdetun, Støttelaget Gunhild Berntsen moenfam@gmail.com
915 19 521
Kviteseid båtforening Magne Rognsvåg kv_baatfor@yahoo.no
35 05 32 05 
Kviteseid hagelag Gro Magnushommen sigrun.moen@hotmail.com
901 53 041
Kviteseid historielag Johannes Skarprud skarprud@online.no
901 19 144
Kviteseid husflidlag Anlaug Kråkenes ank.48@hotmail.com
35 05 62 90
Kviteseid kunstforening Dag Feldborg kviteseid.kunstforening@gmail.com
93 63 79 65
LHL Vest-Telemark Olav Sollid lhl.vest-telemark@lhl.no
906 45 840
Kviteseid mållag Einar Søreide esoreide@online.no
959 92 121
Kviteseid næringslag Aasulf Råmunddal aasulf.r@rekneskapskontoret.no
913 01 580
Kviteseid pensjonistlag Solvår Hovdekleiv solvaar.hovdekleiv@hotmail.com
476 29 457
Kviteseid sanitetsforening Margrethe Aabø aakvika@hotmail.com
992 53 571
Vrådal sanitetslag Nina Krossli
solveigfless@gmail.com
901 93 065
Kviteseid sjakklubb Dag Feldborg dagfeldborg@gmail.com
936 37 965
Kviteseid ungdomslag(KUL) Arnt Helge Hauglid arnthelge@hauglid.no
934 20 611
Kviteseid Demensforening Monica Halvorsen monica.halvorsen@hotmail.no
922 40 454
Morgedal bygdekvinnelag Bente Widenoja Sudbø bente.sudbo@gmail.com
452 68 792
Kulturhuset Sundvang Anny Synøve Haugen Grave vivian-bakken@hotmail.com
917 11 552
Vrådal og Fyresdal målarklubb Toralf Møller Hansen toralfmh@gmail.com
93 49 17 46
Vrådal ungdomslag Jane Henriksen 41 76 08 93
Teatergruppe Elizabeth Wisland 95 84 77 82
Kristelege organisasjonar
Ingebjørg Draugedal
ingebjorgdraugedal@gmail.com
953 08 788
Kviteseid Bikkjeklubb
Regine Hestehagen
regine.heimdal@kvito.no
976 25 280
Kviteseid Kunstforening
Dag Feldborg dagfeldborg@gmail.com
936 37 965
Kviteseid Normisjon
Svein Foldøy andreas@egil.net
975 45 250
Vrådal Normisjon
Øyvind A. Jørgensen
oajorgensen@hotmail.com
995 16 348
Kviteseid Pinsemenighet Rolf Inge Johansen fredheim@kviteseid.net
906 88 731
  • kommunevaapen_kviteseid

kviteseid.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke kviteseid.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk